Pro student(k)y TUL

Studuješ na Technické univerzitě v Liberci a máš nápad na podnikání? Rádi s tebou tvůj záměr zdarma zkonzultujeme a s rozjezdem ti pomůžeme.

Ozvi se nám

Děláš v rámci studia výzkum s aplikačním potenciálem?

Rádi se s tebou sejdeme a poradíme ti, jak s výsledky výzkumu nejlépe naložit a co všechno to obnáší. Výsledky totiž můžeš jako duševní vlastnictví například prodat nebo výzkum díky investorům dále rozvíjet, je ale potřeba do řešení zahrnout i univerzitu.

Máš nápad na podnikání, ale nevíš, jak ho rozjet?

Studujícím Technické univerzity v Liberci nabízíme bezplatné konzultace a poradenství ohledně business developmentu. Spolupracujeme s platformou pro rozvoj podnikavosti Student Business Club TUL a s libereckým podnikatelským inkubátorem Lipo.ink a rádi ti s tvým podnikatelským záměrem a nastartováním byznysu poradíme.

Tápeš v oblasti duševního vlastnictví či transferu technologií?

S komercializací výsledků vědecké práce máme zkušenosti a víme, jak funguje převod duševního vlastnictví a transfer technologií. Vědcům a vědkyním z TUL pomáháme s hledáním obchodních partnerů a příležitostí a rádi zdarma pomůžeme i tobě. Nebo se můžeme domluvit na individuální či skupinové konzultaci, kde tuto problematiku probereme.